Współczesny kościół zwieńczony krzyżem

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 1. Dzisiaj w naszej parafii Rocznica Pierwszej Komunii św. Na mszy św. o godz. 11.30 wraz z uczniami klasy czwartej i ich rodzicami dziękujemy Bogu za dar Eucharystii.
 2. W naszej parafii gości dzisiaj ks. Atilla Honti, którem serdecznie dziękuję za wygłoszone Słowo Boże.
 3. W najbliższą sobotę przeżywać będziemy Wigilię Zesłania Ducha św. Adoracja po wieczornej Mszy św. będzie do 21.00. Po adoracji rozpocznie się czuwanie z modlitwą uwielbienia i zakończy się Mszą św. Uroczystości Zesłania Ducha św. o północy.
 4. W tym tygodniu wypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 17.00. Nabożeństwo po Mszy św. Od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych – adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Intencja z Mszy św. o godz. 16.30 będzie odprawiona o godz. 18.00 z racji, że o godz. 16.00 jest Msza św. ślubna.
 5. W sobotę 4 czerwca o godz. 11.30 spotkanie kandydatów na ministrantów z Ks. Pawłem
 6. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o 17.30, nowennę do MB Nieustającej Pomocy – środy po wieczornej Mszy św., Mszę św. zbiorową i nowennę do św. Jana Kantego – czwartki godz. 18.00
 7. 1 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się w intencji dzieci, szczególnie z Róż Różańcowych Rodziców. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.
 8. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę 4 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 100zł.
 9. Organizowana jest również w dniach 9 – 10 lipca pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii, kancelarii parafialnej lub kontakt z p. Henrykiem. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca.
 10. Składam serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci za przygotowanie pięknych dekoracji, posprzątanie kościoła.
 11. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele.
 12. Słowo na nowy tydzień: „Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”