VI Niedziela wielkanocna

  1. Dzisiaj w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.30 Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi mieszczącej się przy ul. Wróbla. Wspierajmy modlitwą dzieci i ich rodziców wypraszając błogosławieństwo Boże.
  2. Msze św. dla dzieci Pierwszokomunijnych w ramach „białego tygodnia” od poniedziałku do piątku o godz. 18.00
  3. Rocznica I komunii św. dla dzieci klas IV będzie 29 maja o godz. 11.30. Próby przed rocznicą będą 23 i 27 maja o godz. 19.30
  4. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Jasną Górę 4 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Koszt wyjazdu 100zł.
  5. Organizowana jest również w dniach 9 – 10 lipca pielgrzymka na Jasną Górę na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zainteresowanych zapraszam do zakrystii, kancelarii parafialnej lub kontakt z p. Henrykiem. Zapisy przyjmowane są do 10 czerwca.
  6. Dyrekcja XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Sybiru przy ul. Biedronki prowadzi nabór do klas o profilach mundurowych. Drzwi otwarte szkoły będą 31 maja. Szczegółowe informacje na plakacie przed kościołem.
  7. W kościele trwa zbiórka żywności długoterminowej oraz środków medycznych potrzebnych w Ukrainie. We wtorek będzie transport w okolice Charkowa.
  8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele.
  9. Słowo na nowy tydzień: „Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.