Pierwsze, pełne uczestnictwo dzieci w Eucharystii – prośba

W niedzielę, 15 maja 2022, po raz drugi dzieci z naszej parafii będą pierwszy raz w pełni uczestniczyć w Eucharystii. To ważne wydarzenie nazywamy też Pierwszą komunią św. Uprzejmie prosimy parafian o wybór tego dnia uczestnictwa w niedzielnej mszy św. o godz. 7:00, 8:30, 18:00 i 20:00. Dziękujemy za uszanowanie tej prośby.

Msze św. o godz. 10:00, 11:30 i 13:00 są zarezerwowane dla dzieci, ich rodziców, rodziców chrzestnych, rodzin i gości. Dla nich też przygotowaliśmy linki do transmisji on-line, które można rozesłać do osób z rodziny, które nie będą osobiście w kościele mogły uczestniczyć w tej ważnej uroczystości.

Drodzy Członkowie rodzin dzieci przystępujących do I Komunii św.

Załączamy odsyłacze do transmisji online, gdyby z różnych względów nie udało Wam się wejść do kościoła lub musielibyście wysłuchać Mszy św. niedostatecznie słysząc nagłośnienie (transmisja ma kilkusekundowe opóźnienie).

Dla starszych, chorych i uczestniczących zdalnie. Prosimy o przekazanie poniższych odsyłaczy (linków) osobom z rodzimy, które będą uczestniczyć tylko za pośrednictwem transmisji online.

Msza św. o godz. 10:00
Odsyłacz do transmisji online: https://www.youtube.com/

Msza św. o godz. 11:30
Odsyłacz do transmisji online: https://www.youtube.com/

Msza św. o godz. 13:00
Odsyłacz do transmisji online: https://www.youtube.com/