V Niedziela Wielkanocna

  1. We wtorek – 3 maja – obchodzimy Uroczystość MB Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny.
  2. W niedziele 15 maja będzie w naszym kościele Uroczystość I Komunii św., z tego powodu Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 będą zarezerwowane wyłącznie dla dzieci przystępujących do I Komunii św. oraz ich rodziców. Można uczestniczyć na zewnątrz kościoła.
  3. W tym tygodniu wypada I środa, I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 16.00, a o 16.30 Msza św. Nabożeństwo po Mszy św. Od godz. 9.00 będziemy odwiedzać chorych – adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Koła Różańcowe naszej parafii organizują wyjazd na Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasna Górę 4 czerwca. Chętnych zapraszam do zgłaszania się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  5. Codziennie po wieczornej Mszy św. są rekolekcje – przygotowanie do aktu oddania Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30
  7. Dyrekcja i grono pedagogiczne przedszkola nr 47 przy ul. Mieszka I 3 w Lublinie informują, że są jeszcze wolne miejsca dla dzieci od 2,5 lat.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.
  9. Słowo na nowy tydzień: Przez Maryję do Jezusa