ZHP Przemyśl dziękuje za 65 kg darów. Nowa lista na ten tydzień.

MAIL OD HARCERZY

Dary trafiły na granice do Medyki, do uchodźców przebywających w Przemyślu oraz na Ukrainę. Będziemy wdzięczni, a rzeczy potrzebne aktualnie to musy i słodycze dla dzieci, kremy szczególnie sudocrem oraz szczoteczki i pasty do zębów.”

Serdecznie dziękujemy za niesamowity odzew na prośbę Harcerzy z Hufca ZHP Ziemi Przemyskiej. Zebraliśmy i przekazaliśmy 65 kg darów – żywność długoterminową, musy, słodycze dla dzieci.
Do środy wieczorem (23 marca 2022 do 19:00) zbieramy wyłącznie: 1) musy dla dzieci, 2) słodycze 3) kremy (Sudokrem), szczoteczki do zębów i pasty do zębów. Dary przesyłamy codziennie do Przemyśla, ale może uda się zorganizować jeden transport w środku tygodnia.
Dlatego szukamy osoby, która mogłaby przewieźć za darmo lub przy okazji wyjazdu zebrane dary do Przemyśla w czwartek lub środę i zostawić w siedzibie ZHP w Przemyślu – kontakt: 531 224 549.

Przemyski Hufiec Harcerzy ZHP publikuje na Facebooku efekty swojej służby (zdjęcia, filmy z granicy z Medyce). Zajrzyj tu, aby być na bieżąco ze wspieranymi przez nas Harcerzami – są tam harcerze z całej Polski, którzy służą na granicy: https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Community-Organization/Hufiec-ZHP-Ziemi-Przemyskiej-130641227040635/

Pudełko na dary dla Harcerzy – zbiórka: 19.-23.03.2022

Dziękujemy za dotychczasowe dary! Przekroczyły one nasze oczekiwania! Pomagacie Państwo tam, gdzie jest to bardzo potrzebne. DZIĘKUJEMY!

Poniżej zamieszczamy zdjęcie wysłanych paczek z naszej Parafii oraz potwierdzone przez harcerzy daty dotarcia paczek, pod każdym zdjęciem.

Dary dla ZHP Przemyśl – dotarły 19.03.2022. – 28,5 kg