II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone do puszki w ramach zbiórki organizowanej przez CARITAS – zebraliśmy i przekazaliśmy do CARITAS  17 000,00 zł.
 2. Bardzo dziękuję za dary przynoszone do kościoła w ramach pomocy uciekinierom wojennym z Ukrainy. Najbardziej potrzebne obecnie są: opatrunki, leki przeciwbólowe, środki dezynfekcyjne, żywność długoterminowa (najlepiej z możliwością bezpośredniego spożycia tzn. puszki, konserwy itp.), środki czystości. Obecnie pomagający nie potrzebują ubrań. Z tyłu kościoła jest też karton do którego składane są dary wymienione na przykrywce, które będą przekazane przez Harcerzy z Przemyśla bezpośrednio na granicę w Medyce.
 3. Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszki na pomoc Monice chorej na neuropatię. Zbiórkę organizuje fundacja „Zostać Aniołem”
  a. Droga krzyżowa – w każdy piątek 17.00 (dzieci), 18.40 (młodzież i dorośli)
  b. Gorzkie żale – niedziela godz. 17.30
  Uczestnicząc w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich żalach można zyskać odpust zupełny spełniając stałe warunki (stan łaski uświęcającej, komunia św., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu)
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele szczególnie za ubiegłotygodniową tacę .
 5. Słowo na nowy tydzień: „ Panie! Dobrze, że tu jesteśmy”