III Niedziela zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego, zwraca naszą uwagę na role Pisma Świętego w naszym życiu jako drogowskazu prowadzącego do poznania Boga i Jego woli.
  2. W niedzielę 30 stycznia na Mszy św. o godz. 13.00 będzie śpiewał chór Szkoły Podstawowej nr 58. Po Mszy św. zapraszamy na koncert chóru.
  3. W piątek 28 stycznia grupa charyzmatyczna naszej parafii zaprasza na wieczór uwielbienia, który rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00
  4. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w zgłoszonych mieszkaniach naszej parafii. Odwiedziliśmy mieszkańców prawie 800 mieszkań. W imieniu Księży: Łukasza, Pawła i własnym składam serdeczne Bóg zapłać za wspólnotę modlitwy, spotkanie oraz zrozumienie zaistniałej sytuacji epidemiologicznej, która ograniczyła spotkania do formy modlitwy i błogosławieństwa. Serdecznie dziękujemy za serdeczność i życzliwość spotkań. Wolę wspólnej modlitwy, błogosławieństwa mieszkania i mieszkańców można dalej ustalać w kancelarii parafialnej lub bezpośrednio u księży.
  5. Zapraszamy na nowennę do MB Nieustającej Pomocy w środę po wieczornej Mszy św. i św. Jana Kantego w czwartki po wieczornej Mszy św. Intencje do nowenn można składać w skrzynce przy wejściu do kościoła lub za pomocą formularza na stronie internetowej.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na prace w naszym kościele.
  7. Słowo na nowy tydzień: „Twoje Słowo jest drogowskazem dla stóp moich Panie”