Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Dziękujmy Bogu za nasze rodziny i prośmy o błogosławieństwo Boże  i potrzebne łaski na każdy dzień życia.
  2. W piątek ostatni dzień 2021 roku. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne połączone z nabożeństwem Nieszporów o godz. 17.30, a o 18.00 Msza św. Dziękczynna i z prośbą o błogosławieństwo Boże w Nowym Roku. 
  3. W sobotę Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Porządek Mszy św. niedzielny. Tego dnia zapraszamy na śpiew kolęd po Mszy św.  o godz. 10.00. W tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami dodatkowo śpiewając lub recytując w kościele lub kaplicy Hymn do Ducha Św. Tego dnia wypada również I sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi
  4. Program wizyty duszpasterskiej znajduje się na stronie internetowej naszej parafii oraz na tablicy ogłoszeń. Zgłoszone do dnia 22 grudnia mieszkania zostały wpisane w harmonogram i z racji pandemii tylko te będą w danym dniu odwiedzane. Gdyby ktoś zdecydował się na wizytę można będzie takie zgłoszenie przesłać mailem, formularzem na stronie internetowej parafii lub zgłosić w zakrystii lub kancelarii parafialnej.   II termin wizyty duszpasterskiej rozpocznie się od 17 stycznia.
  5.  Niedziela 2 stycznia będzie I Niedzielą miesiąca. Tradycyjnie taca będzie formą zbiórki na budowę kościoła
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za pomoc w udekorowaniu kościoła i ofiary złożone na prace w naszym kościele. Niech Bóg stokrotnie wynagrodzi.
  7. Słowo na nowy tydzień: „Błogosław Boże nasz codzienny trud”