IV Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
 2. Przypominamy, ze obowiązują limity obłożenia – 30%. Osoby zaszczepione prosimy by miały ze sobą certyfikaty covidowe. W przypadku kontroli uprawnionych służb należy je okazać. Przypominamy też o obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk i dystansie społecznym. Osoby przyjmujące komunię św. na rękę prosimy ustawiać się na początku każdej kolejki.
 3. Zapraszamy w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek na Nowennę do Bożego Narodzenia o godz. 17.45, a w wigilię o 6.00.
 4. Spowiedź od poniedziałku do czwartku od 17.00.
 5. Na stoliku przy wyjściu z kościoła są świece CARITAS, opłatki oraz sianko na stół wigilijny.
 6. W czwartek 23 grudnia od 9.00 będziemy odwiedzać chorych z posługa sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 7. Do jutra tj. 20 grudnia możemy zgłaszać wolę spotkania i wspólnej modlitwy w ramach wizyty duszpasterskiej. Informujemy, że takie spotkania będą tylko w zgłoszonych mieszkaniach.
 8. W piątek wypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. roratnia o 6.00. Wieczorem nie ma Mszy św. w tym czasie gromadzimy się w naszych domach przy stole wigilijnym. Tego dnia z powodu pandemii będzie pierwsza Msza św. Uroczystości Bożego Narodzenia o 22.00 oraz tradycyjna „Pasterka” o północy. Pamiętajmy o obowiązujących zasadach sanitarnych i bądźmy odpowiedzialni za siebie wzajemnie. Msza o północy będzie transmitowana przez naszą stronę internetową.
 9. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. o godz. 7.00,  a pozostałe są w porządku niedzielnym.
 10. W niedzielę 26 grudnia wypada w tym roku Uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa Maryi i Józefa.
 11. We wtorek i środę po wieczornej Mszy św. zapraszamy osoby które chciałyby pomóc posprzątać kościół, ubrać choinki i przygotować tradycyjną szopkę .
 12. Składamy podziękowania za ofiary złożone na prace w naszym kościele.
 13. Słowo na nowy tydzień: „Już blisko jest Pan”