Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

  1. Dzisiejsza niedziela kończy rok liturgiczny w kościele. Następna niedziela będzie I niedzielą adwentu. Tego dnia na Mszy św. o godz. 11.30 zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
  2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Organizatorem ogólnopolskich obchodów są MIVA Polska, Zespół Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego oraz nasza parafia. Przed kościołem jest wystawa „ Bezpieczny na drodze”, także stoisko gdzie można wesprzeć zakup ambulansów dla misji w Boliwii i Kamerunie, oraz akcja „Odblaski życia”. Bardzo dziękuję ks. Jerzemu Kraśnickiemu – dyrektorowi MIVA Polska za obecność i głoszone Słowo Boże, p. Magdzie wraz z młodzieżą z Zespołu Szkół Samochodowych im. St. Syroczyńskiego w Lublinie oraz obecnym pracownikom MIVA Polska.
  3. Jutro wspomnienie św. Cecylii. Na Mszy św. o godz. 18.00 zaśpiewa po raz pierwszy nasz chór parafialny. Serdecznie zapraszamy na tę inaugurację i gorąco prosimy o włączenie się w prace chóru.
  4. W najbliższą niedzielę 28 listopada po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszej parafii.
  5. Codziennie o godz. 17.20 modlimy się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  6. W najbliższy piątek grupa charyzmatyczna naszej parafii zaprasza na wieczór uwielbienia. Rozpocznie się Msza św. o godz. 18.00, a po Mszy św. – uwielbienie Boga przez modlitwę, medytacje, śpiew, świadectwo. Zapraszam serdecznie do wspólnoty modlitwy, do zaczerpnięcia ze zdroju Bożych łask sił do codzienności życia.
  7. W środy i czwartki po wieczornych Mszach św. zapraszamy na Nowenny do MB Nieustającej Pomocy i św. Jana Kantego.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele.
  9. Słowo na nowy tydzień: Służyć znaczy Królować