XXXIII Niedziela zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich i Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, którego hasłem przewodnim jest „Solidarni z Libanem”.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele.
  3. Najbliższą niedzielę będziemy przeżywali jako niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Tego dnia wypada Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. Jeżeli sytuacja pandemiczna pozwoli ogólnopolskie uroczystości odbędą się w naszej parafii. Będziemy gościć Dyrektora MIVA Polska Ks. Jerzego Kraśnickiego, który będzie głosił Słowo Boże.
  4. Od 22 do 30 listopada będzie odmawiana nowenna do św. Andrzeja Boboli o ustanie pandemii i jedność w naszej Ojczyźnie. Szczegóły nowenny będą podane w następną niedzielę.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele szczególnie z ubiegłotygodniową tacę – zbiórkę na budowę kościoła – zebraliśmy 9878.43
  6. Słowo na nowy tydzień: „ Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą”