Kościół o białym froncie

XXXII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej gościmy przedstawicieli Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wygłoszone słowo Boże i świadectwo powołania. Wspierajmy modlitwą wszystkich przygotowujących się do kapłaństwa ich wychowawców oraz módlmy się o nowe święte powołania do służby  w kościele.
  2. Zgodnie z decyzją Stolicy Apostolskiej – z racji pandemii – odpust zupełny dla osób nawiedzających cmentarz i modlących się za zmarłych tradycyjnie ustanowiony na pierwszych osiem dni listopada może być przeniesiony na inne osiem dni listopada. Dni te, dobrowolnie wybrane przez poszczególnych wiernych mogą być od siebie oddzielone.
  3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie rodziców kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele. W następną niedzielę 14 listopada również po Mszy św. o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Codziennie o 17.20 odmawiana jest modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe są wyłożone na stoliku przy wejściu głównym do kościoła. Wypełnione karty z wpisana datą  przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Można tez złożyć wypominki za pomocą naszej strony internetowej.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele szczególnie za dzisiejszą tacę – zbiórkę na budowę kościoła.
  6. Słowo na nowy tydzień: „Nawet niewiele znaczy tak wiele”