XXXI Niedziela Zwykła

  1. Jutro wypada uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny.
  2. We wtorek – Dzień Zaduszny, wspominamy wszystkich zmarłych. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00.
  3. Od 1 listopada każdego dnia o godz. 17.20 odmawiany będzie różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Karty wypominkowe znajdują się na stoliku z tłu kościoła. Wypełnione karty z wpisaną datą odczytania składamy w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Wypominki można też przesłać za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.
  4. Od 1 do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować w intencji zmarłych.
  5. W tym tygodniu wypadają Pierwsza środa, Pierwszy czwartek, Pierwszy piątek i Pierwsza sobota  miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po wieczornych Mszach św.
  6. W Pierwszy piątek od 9.00 pragniemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Spowiedź od 16.00, a o 16.30 Msza św.
  7. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę 7 listopada po Mszy św. o godz. 18.00
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele. Taca z przyszłej niedzieli (I niedziela miesiąca) będzie formą zbiórki na budowę naszego kościoła
  9. Słowo na nowy tydzień: „Droga miłości jest drogą do świętości”