Kościół o białym froncie

XXIX Niedziela zwykła

  1. W środę 20 października będziemy obchodzili Uroczystość Odpustową ku czci św. Jana Kantego – naszego patrona. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Głównej Mszy św. o godz. 18.00 będzie przewodniczył Ks. prof. dr hab. Marcin Składanowski – prodziekan Wydziału Teologii KUL. Serdecznie zapraszam do wspólnoty modlitwy.
  2. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania jest odłożone z racji, że ks. Łukasz jest jeszcze na zwolnieniu lekarskim. O terminie spotkania poinformujemy w ogłoszeniach i SMS-em.
  3. Jutro wspominamy św. Łukasza Ewangelistę. W naszych modlitwach pamiętajmy o solenizancie ks. Łukaszu i o wszystkich, którym patronuje – szczególnie pracownikom Służby Zdrowia.
  4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30, a w środy nowenna do MB Nieustającej Pomocy i w czwartki Nowenna do św. Jana Kantego.
  5. Na stoliku wyłożone są kartki wypominkowe, które prosimy zabrać ze sobą i wypełnione przynosimy do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Prosimy także o wpisanie proponowanej daty odczytania i modlitwy.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.
  7. Słowo na nowy tydzień: „Wszystko co uczyniliście jednemu z tych najmniejszych mnie uczyniliście”