XXVII Niedziela Zwykła

 1. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele zostało przełożone na 17 października po Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W najbliższą niedzielę 10 października obchodzony będzie XXI Dzień Papieski pod hasłem „ Nie lękajcie się”. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na Fundację „ Dzieło Nowego Tysiąclecia’, a młodzież naszej parafii będzie rozprowadzała „papieskie kremówki” z Wadowic z których dochód będzie przeznaczony na cele parafialnego KSM.
 3. W niedzielę 10 października uroczystości odpustowe w parafii MB Różańcowej – sanktuarium MB Latyczowskiej. Główna Msza św. o godz. 12.00
 4. W niedzielę 10 października po Mszy św. o godz. 13.00 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św. w naszym kościele
 5. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka
  2. we wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej
  3. w czwartek – wspomnienie MB Różańcowej
 6. Organizujemy chór parafialny.  Zgłosiło się już kilka osób, ale potrzeba jeszcze więcej zwłaszcza głosów męskich. Osoby chętne do śpiewu w chórze zgłaszają się od dzisiaj do p. Tomasza – naszego organisty.
 7. Bardzo proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę o godz. 9.00
 8. Serdecznie zapraszamy do udziału w głosowaniu na projekty związane z naszą dzielnicą w Budżecie Obywatelskim. Głosować można przez Internet na stronie https://decyduje.lublin.eu/ do 10 października. Waszej uwadze polecamy następujące projekty: O-66 Uporządkowanie ulicy Węglinek; D-112 – Centralny Plac Zabaw na Węglinie Południowym. 
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary przeznaczone na prace w naszym kościele, szczególnie za dzisiejszą zbiórkę – tacę na budowę kościoła.
 10. Słowo na nowy tydzień: „Bo jak śmierć potężna jest miłość”