XXVI Niedziela Zwykła

 1. W tym tygodniu wypadają Pierwszy Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa.
 2. W Pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00, a następnie adoracja do 21.00.
 3. W piątek rozpoczynamy miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.30.
 4. Organizujemy chór parafialny. Osoby chętne do śpiewu w chórze zgłaszają się od dzisiaj do p. Tomasza – naszego organisty.
 5. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w poniedziałek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo
  2. we wtorek – wspomnienie św. Wacława
  3.  w środę – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  4.  w czwartek – wspomnienie św. Hieronima
  5. w piątek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciatka Jezus
  6. w sobotę – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
 6. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, a pragnących przyjąć sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele. Termin składania deklaracji upływa ostatniego dnia września.
 7. W najbliższą niedzielę 3 października po Mszy św. o godz. 18.00 w kościele spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszym kościele.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele.
 9. Słowo na nowy tydzień: W życiu najważniejsza jest Miłość.