Kościół pw. św. Jana Kantego w Lublinie w rusztowaniach

XXV Niedziela Zwykła

 1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy pomogli w posprzątaniu i przygotowaniu naszego kościoła do ubiegłotygodniowej wizytacji Ks. Biskupa.
 2. W każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 obecne dzieci otrzymają egzemplarz „ ziarenka” z zadaniem do wykonania. Będzie też losowanie nagród za dobrze rozwiązane zadania z poprzedniego tygodnia, które przed Mszą św. będą składane do pojemnika przed ołtarzem głównym.
 3. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w poniedziałek – wspomnienie Świętych Męczenników Koreańskich
  2. we wtorek – święto św. Mateusza Ap.
  3. w czwartek – wspomnienie św. o. Pio
 4. W najbliższy piątek – grupa charyzmatyczna – zaprasza po wieczornej Mszy św. na modlitwę uwielbienia. Będziemy modlić się o pogłębienie naszej wiary, umocnienie wspólnoty, dary Ducha św., pokój i wolność w nas i na całym świecie.
 5. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, a pragnących przyjąć sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele. Termin składania deklaracji upływa ostatniego dnia września.
 6. 3 października po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
 7. Dzisiaj o godz. 19.00 w parafii MB Różańcowej odbędzie się koncert dla Libanu. Po koncercie zbierane będą ofiary na odbudowę kościoła polskiego w Bejrucie.
 8. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Dzisiaj zbierane są również ofiary w parafii NSPJ w Lublinie. Naszą wdzięczna modlitwą ogarnijmy całą tamtejszą parafię wraz z Jej duszpasterzami.
 9. Słowo na nowy tydzień: „Służyć znaczy królować”