XXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj o godz. 10.00 w czasie Mszy św. modlimy się w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i katechetów rozpoczynających nowy rok szkolny. Prosimy o błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, dary Ducha św. i opiekę MB i św. Jana Kantego na cały nowy rok nauki i pracy.
  2. W najbliższą niedzielę nasza parafia będzie przeżywała pierwszą w historii wizytację Ks. Biskupa. Uroczyście przywitamy Ks. Biskupa Józefa Wróbla na Mszy św. o godz. 8.30. Przez cały dzień Ks. Bp będzie posługiwał w naszej parafii głosząc Słowo Boże.
  3. W środę wypada święto Narodzenia NMP tradycyjnie nazywane Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.00 i 18.00.
  4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy młodzieży klas ósmych uczących się poza terenem naszej parafii, a pragnących przyjąć sakrament bierzmowania w naszym kościele. Przyjmujemy także zapisy uczniów klas trzecich uczących się poza terenem parafii, którzy chcą przyjąć I Komunię św. w naszym kościele.
  5. Do końca września od poniedziałku do piątku w godz. Od 19.00 do 20.00 uruchamiamy punkt Powszechnego spisu Ludności i Mieszkań w naszej kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy przypominając, że jest to spis obowiązkowy.
  6. Kino „Bajka” zaprasza na film o polskiej lekarce pracującej wśród trędowatych – szczegóły na plakacie.
  7. Serdecznie proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła w sobotę 11 września o godz. 14.30
  8. Dzisiejsza taca jest formą zbiórki na budowę naszego kościoła. Składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę i wszelkie dary materialne.
  9. Słowo na nowy tydzień: „Otwórz Twe serce dla Boga”