XVIII Niedziela Zwykła

  1. Rozpoczynamy miesiąc trzeźwości. Modlimy się w intencji o łaskę uwolnienia z nałogu, który niszczy życie człowieka i rodzin wszystkich uzależnionych.
  2. Jutro 2 sierpnia można uzyskać odpust zupełny zwany Porcjunkula. Należy odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz odwiedzić kościół katedralny, jedną z bazylik mniejszych w Lublinie, Chełmie , Wąwolnicy, Lubartowie lub jeden z kościołów parafialnych.
  3. W tym tygodniu wypadają Pierwsza Środa, Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W Pierwszą środę Nowenna do św. Józefa o 17.30, a po Mszy św. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. W Pierwszy Czwartek Msza św. zbiorowa o 18.00 i po Mszy św. Nowenna do św. Jana Kantego. W Pierwszy Piątek od 9.00 odwiedzamy chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Tego dnia wypada także święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o 7.00, 16.30 i 18.00. Spowiedź od 16.00. Po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo wynagradzające Sercu Pana Jezusa.
  4. W Pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi po Mszy św. o 18.00, a następnie adoracja do 21.00
  5. 4 sierpnia wyrusza Lubelska Pielgrzymka na Jasna Górę. W naszych modlitwach pamiętajmy o pielgrzymach.
  6. Rozpoczęliśmy prace przy frontonie kościoła i wieży. Zostanie wykonana elewacja głównej ściany kościoła i bocznych do pierwszych lukarn oraz wieża zostanie pokryta blachą. Bardzo proszę o modlitwę w intencji tych prac.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele.
  8. Słowo na nowy tydzień: „W drogę z nami wyrusz Panie”