Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii św. Na mszach św. o godz. 10.00, 11.30 i 13.00 dzieci z klas trzecich przyjmą po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Wspierajmy ich naszą modlitwą. Przypominamy, że w czasie uroczystości w kościele będą tylko dzieci przystępujące do I Komunii św. oraz ich rodzice. Pozostałe osoby mogą uczestniczyć w uroczystości na zewnątrz kościoła z zachowaniem przepisów sanitarnych.
  2. Msze św. dla dzieci Pierwszokomunijnych w ramach „białego tygodnia” od poniedziałku do piątku o godz. 19.00
  3. W najbliższą sobotę przeżywać będziemy Wigilię Zesłania Ducha św. Adoracja po wieczornej Mszy św. będzie do północy i zakończy się Mszą św. Uroczystości Zesłania Ducha św.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o 17.30, nowennę do MB Nieustającej Pomocy – środy po wieczornej Mszy św., Mszę św. zbiorową i nowennę do św. Jana Kantego – czwartki godz. 18.00
  5. Składam serdeczne podziękowanie rodzicom dzieci za przygotowanie pięknych dekoracji, posprzątanie kościoła oraz dar ołtarza.
  6. Od poniedziałku 24 maja do końca miesiąca przy paczkomacie obok zieleniaka będzie ustawiony kontener na makulaturę. Gorąca prośba, by wrzucać tylko makulaturę.
  7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w kościele.
  8. Słowo na nowy tydzień: „Oto Ja Jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”