Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI tydzień zwykły


>> przeskocz do informacji o transmisjach nabożeństw

Uroczystość Wszystkich Świętych – ogłoszenia

 1. Dzisiaj, w niedzielę, o godz. 15:00 zapraszamy do wspólnotowej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.
 2. Decyzją Papieża Franciszka z racji pandemii odpust zupełny – pod zwykłymi warunkami – można uzyskać przez cały listopad. Zachęcamy do tej formy pomocy dla naszych zmarłych.
 3. Jutro Dzień Zaduszny – wspominamy Wszystkich Zmarłych. Modlimy się za wszystkich, którzy potrzebując naszej modlitwy oczekują na wejście do Królestwa Niebieskiego. Msze św. O godz. 7:00. 16:30 i 18:00.
 4. Listopad to miesiąc modlitwy za zmarłych. Różaniec w intencji zmarłych codziennie o 17:20. Kartki wypominkowe przynosimy do zakrystii lub kancelarii w celu ustalenia terminu modlitwy. Można też zgłosić wypominki przez stronę internetową naszej parafii. Wypominki będą transmitowane na naszej stronie parafialnej na YouTube. Zapraszamy do modlitwy. 
 5. Organizatorzy modlitwy „Różaniec do granic” zachęcają by od 1 do 8 listopada gromadzić się na modlitwie różańcowej. Zapraszamy codziennie po wieczornej Mszy św. na modlitwę różańcową w intencji o jedność  i pokój w naszej Ojczyźnie.
 6. W tym tygodniu wypada: Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające po wieczornych Mszach św. W Pierwszy piątek chcemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Adresy zgłaszamy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 7. W Pierwszą Sobotę,  7 listopada, chcemy odmówić cały różaniec. Zapraszamy chętnych do wspólnoty modlitwy;
  • I część różańca o godz. 15.00
  • II część różańca o godz. 17.20 – wypominki
  • III część różańca o godz. 18.50 – różaniec wynagradzający
  • IV część różańca o godz. 20.30
 8. W związku z zaistniałą sytuacją pandemii spotkania kandydatów do bierzmowania i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. są odwołane. Prosimy kandydatów do bierzmowania prosimy realizowanie zadań przekazanych na pierwszym spotkaniem oraz przygotowywaniu pytań umieszczonych w II części indeksu. Na adresy mailowe zgłaszających dzieci do I Komunii św. przesłane zostaną wskazówki dotyczące sposobu przygotowania. Aktualne informacje będziemy publikować na naszej stronie internetowej.
 9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w kościele.
 10. Słowo na nowy tydzień: „Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty – mówi Pan.”

 

Transmisje w tym tygodniu

Planowane są transmisje Mszy św. i Nabożeństw w następującym porządku:

 1. Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada 2020) transmisje Mszy Św. o godz. 10:00, 11:30, 18:00 i 20:00. Czytania na ten dzień.
 2. Od 1 do 30 listopada będą transmitowane codziennie Nabożeństwo różańcowe o 17:20 i Msza św. o godz. 18:00 z modlitwą za zmarłych wspominanych w kartach wypominkowych. Zamów wypominki online