Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Tydzień zwykły

W XXV Niedzielę Zwykłą (20 września 2020) odbędą się transmisje Mszy Św. o godz. 10:00, 11:30, 18:00 i 20:00. Czytania na dziś.

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedzielę Zwykłą.

XXV Niedziela zwykła

 1. W naszej wspólnocie parafialnej gościmy dzisiaj Ks. Krzysztofa Krzaczka, asystenta diecezjalnego Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej, który głosząc Słowo Boże zaprasza młodych naszej parafii do włączenia się w formację KSM. Pierwsze spotkanie chętnych będzie w piątek 25 września o godz. 19:00 w kościele.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w poniedziałek (21 września) – święto św. Mateusza
  2. w środę (23 września) – wspomnienie św. o. Pio
 3. W kancelarii lub zakrystii przyjmujemy zapisy uczniów klas ósmych, którzy przyjmą sakrament bierzmowania w naszym kościele i uczniów klas trzecich (mieszkających na terenie parafii, a uczących się w szkołach poza naszą parafią), którzy przystąpią do Pierwszej komunii św. w naszej parafii.
 4. Zapraszamy do grup parafialnych w naszej parafii: Koła żywego różańca, Grupa charyzmatyczna, róże różańcowe rodziców, kościół domowy, służba liturgiczna ołtarza, lektorzy i kantorzy czy tworzące się Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i parafialny Oddział CARITAS.
 5. Zapraszamy na Nowennę do św. Jana Kantego w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej czy Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę po wieczornej Mszy św. Intencje do Nowenn można zapisać na kartkach i złożyć w skrzynce na stoliku przy wyjściu z kościoła.
 6. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na prace w naszym kościele – niech Bóg błogosławi.
 7. Słowo na nowy tydzień:W życiu najważniejsza jest Miłość”