Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Tydzień zwykły

W XXII Niedzielę Zwykłą (30 sierpnia 2020) odbędą się transmisje Mszy Św. o godz. 10:00, 11:30, 18:00 i 20:00

Ogłoszenia duszpasterskie na XXII Niedzielę Zwykłą.

XXII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj w czasie Mszy św. o godz. 11:30 modlimy się w intencji dyrekcji, nauczycieli, wychowawców, uczniów i pracowników szkoły, którzy we wtorek rozpoczną nowy rok szkolny. Prosimy Boga o błogosławieństwo, dary Ducha św. na każdy dzień zdobywania wiedzy i uczenia się mądrości.
 2. W tym tygodniu wypadają I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. W I piątek po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Spowiedź od godz. 16:30. Tego dnia od 9.00 chcemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Bardzo prosimy zgłaszać adresy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 3. W najbliższy piątek o godz. 19:00 Ks. Łukasz zaprasza wszystkich ministrantów i lektorów oraz kandydatów na spotkanie organizacyjne w kościele. Zapraszamy również kantorów, którzy chcą śpiewać psalm międzylekcyjny w niedziele czy dni powszednie. Chętni zgłaszają się do p. Tomasza – naszego organisty.
 4. W najbliższą niedzielę Msza św. o godz. 8:30 w intencji Koła Żywego Różańca, a po Mszy św. spotkanie i zmiana tajemnic różańcowych.
 5. Zapraszamy na Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, które będą śpiewane o godz. 8:10 w każdą niedzielę. 
 6. Od września zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do św. Jana Kantego tradycyjnie w każdy czwartek po wieczornej Mszy św.
 7. Uczniowski Klub Sportowy „Widok” SP nr 51 prowadzi nabór nowych zawodników. Treningi kwalifikacyjne będą  31 sierpnia, 1 i 2 września o godz. 18.00 na boisku Szkoły Podstawowej nr 51 przy ul. Bursztynowej 22.
 8. Zapraszamy chętnych na pielgrzymkę pieszą do Wąwolnicy 5 września. Zapisy i informacje w zakrystii u Ks. Łukasza.
 9. W zakrystii przyjmujemy zapisu uczniów klas ósmych, którzy w naszym kościele przyjmą sakrament bierzmowania.
 10. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w naszym kościele.
 11. Słowo na nowy tydzień: Przemieniajcie się przez odnawianie umysłu” Rz. 12,2