Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę zwykłą

XVIII Niedziela Zwykła (2 sierpnia 2020) planujemy transmisje Msze Św. o godz. 10:00, 11:30 i 20:00.

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII Niedzielę Zwykłą.

XVIII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj w kościołach parafialnych można zyskać – pod zwykłymi warunkami – odpust zupełny zwany Porcjunkula.
 2. W tym tygodniu obchodzimy:
  1. w wtorek (4 sierpnia) – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
  2. w czwartek (6 sierpnia)– święto Przemienienia Pańskiego
  3. w sobotę (8 sierpnia) – wspomnienie św. Dominika
 3. W czwartek po Mszy św. nowenna do św. Jana Kantego – zapraszam do wspólnoty modlitwy. 
 4. W tym tygodniu wypada I piątek miesiąca. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Tego dnia od 9.00 chcemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Bardzo prosimy zgłaszać adresy do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Od dzisiaj w zakrystii lub kancelarii parafialnej zapisujemy uczniów klas ósmych, którzy przystąpią w 2021 roku do bierzmowania w naszym kościele.  
 6. Od października planowane jest uruchomienie – budowanego na terenie parafialnym –  żłobka. Prowadzony będzie przez naszych parafian. Plakat z informacją umieszczony jest na naszej tablicy ogłoszeń przy wyjściu z kościoła.
 7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. W tym tygodniu udało nam się wykonać chodniki z kostki prowadzące do kościoła oraz wykonana balustrada pozwoliła na zdjęcie części blaszanego parkanu. W sierpniu i wrześniu planujemy wykonanie ocieplenia i wytłumienia dachu.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. W tym tygodniu udało nam się wykonać chodniki z kostki prowadzące do kościoła oraz wykonana balustrada pozwoliła na zdjęcie części blaszanego parkanu. W sierpniu i wrześniu planujemy wykonanie ocieplenia i wytłumienia dachu.
 9. Słowo na nowy tydzień: „Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was” (1 P 5, 7)