XIII Niedziela zwykła
- Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 7.00 i 18.00. W tym dniu w modlitwach pamiętajmy o solenizancie ks. Pawle.
- W piątek 3 lipca w Archikatedrze Lubelskiej o godz. 19.00 będzie odprawiona Msza św. z okazji kolejnej rocznicy „Cudu Lubelskiego”. Po Mszy św. procesja różańcowa. Serdecznie zapraszamy na te uroczystości.
- W tym tygodniu wypada I Piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa wynagradzające na zakończenie adoracji. Z racji wakacji w I piątek nie ma Mszy św. o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 17.30. Od 9.00 pragniemy odwiedzić chorych z posługą sakramentalną. Adresy prosimy zgłaszać do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
- Wspólnota „Moc w słabości” zaprasza na wakacyjny wieczór uwielbienia, który odbędzie się w piątek 3 lipca o godz. 19.00 w naszym kościele. Tego dnia gościć będziemy ojca Wita Chlondowskiego, franciszkanina, który także podczas mszy świętej o godz. 18.00 wygłosi Słowo Boże, a w sobotę 4 lipca poprowadzi warsztaty ku rozpaleniu charyzmatycznemu. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z ks. Łukaszem.
- W sobotę 4 lipca Ks. Łukasz zaprasza chętnych na pielgrzymkę rowerową do Wąwolnicy. Wyjazd o godz. 8.00. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
- W poniedziałki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nowennę w intencji dusz czyśćcowych
- Od środy 1 lipca wznawiamy od poniedziałku do piątku półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu.
- W czwartek zapraszamy na czuwanie w godzinie „Getsemani” od 23.00 do północy.
- W ostatni piątek nasi parafianie Karolina i Paweł Garbacz zostali wybrani parą rejonową, która moderuje pracę Kręgów Kościoła Domowego Ruchu Światło Życie w parafiach naszego rejonu. Gratulując tej ważnej posługi życzymy wielu łask Bożych, światła Ducha św. Gorąco też prosimy całą wspólnotę parafialna o wsparcie modlitewne.
- 48 Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy 3 sierpnia. Zapisy w parafii trwają do 25 lipca. Szczegóły na pielgrzymka.lublin.pl. Koszt pielgrzymki wynosi 85 zł. W parafii lub przez stronę internetową pielgrzymki można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.
- Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace w naszym kościele. Następna niedziela to I niedziela miesiąca – taca jest formą zbiórki na budowę kościoła.
- Słowo na nowy tydzień: „Kim dla Ciebie jestem – pyta Jezus”